Ринок землі: нардеп Шахов назвав своїх колег «дітьми з сірниками»

Народний депутат Сергій Шахов проти відкриття ринку землі — Ринок землі: нардеп Шахов назвав своїх колег «дітьми з сірниками»
Народний депутат Сергій Шахов проти відкриття ринку землі
Команда Шахова підтримує вимоги протестувальників проти поспішного відкриття ринку землі Об этом сообщает bukodtrk.in.ua со ссылкой на СМИ.


Команда народного депутата Сергія Шахова проти надання права на купівлю української землі іноземцям у будь-якій формі – це питання має бути вирішено без жодних референдумів.


Про це з трибуни парламенту 13 листопада заявив сам нардеп.


За його словами, іноземці не мають бути допущені до ринку української земля без жодних референдумів.


«Ми виступаємо проти поспішного відкриття ринку землі та проти надання права на купівлю української землі іноземцям у будь-якій формі – чи то особисто, чи то у вигляді підприємства, зареєстрованого в Україні. Це питання має бути вирішено без жодних референдумів», – наголосив Шахов.


За його словами, депутати в політичному сенсі є дітьми з сірниками.


«Сьогодні я бачу в цьому залі — в політичному сенсі — дітей, яким дали сірники, які хочуть спалити нашу землю. Будьте дорослими! З холодною головою приймайте рішення», — закликав Шахов депутатів.


За його словами, «немає — продажу землі» сказали люди в різних регіонах країни. Він зазначив, референдум щодо землі слід проводити лише за готовності держави та громадян.
Також він нагадав, що згідно з соцопитуваннями, дві третини українців підтримують ідею винесення питання скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі на всеукраїнський референдум.
5dcbf0f5decb8-4ad7b549-3e6d-4dce-9b39-aaf376432df4_01


«При цьому 68,3% тих, хто взяв би участь у референдумі, проголосували б за продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення», – наголосив Шахов.


Команда Шахова, зауважив нардеп, підтримує вимоги протестувальників проти поспішного відкриття ринку землі.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/rinok-zemli-nardep-shahov-nazvav-svojih-koleg-ditmi-z-sirnikami-639674.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя