Напередодні розведення сил терористи "ЛНР" влаштували військовий парад у Луганську (фото)

В параді було задіяно 1018 чоловік особового складу, 68 одиниць бойової техніки, 63 одиниці спеціальної техніки, повідомляють в мережі.

У неділю, 6 жовтня, в Луганську пройшов військовий парад бойовиків на честь п’ятиріччя так званої "народної міліції". Про це розповів офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України."При проведенні параду було задіяно 1018 чоловік особового складу, 68 одиниць бойової техніки, 63 одиниці спеціальної техніки", — повідомила прес-служба "міліції" бойовиків "ЛНР".На фото з параду помітно, що бойовики стріляли з зенітної установки великого калібру, використання якої заборонено відповідно до Мінських домовленостей. Також були продемонстровані зразки важкої російської техніки і навіть ракети середньої дальності.Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц обурився нахабству бойовиків "ЛНР", які в період початку дипломатичного врегулювання конфлікту так відверто "брязкають зброєю". На його думку, таким чином противник показав, що не має наміру виконувати досягнутих домовленостей."5 років окупаційної народної міліції. Мінські угоди? Відведення важкого озброєння? Вони про це і не чули. Ні, чули, але ніколи не виконували і не збираються", — зазначив офіцер.
Об этом сообщает infoshok.in.ua со ссылкой на СМИ.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/naperedodni-rozvedennia-syl-terorysty-lnr-vlashtuvaly-viiskovyi-parad-u-luhansku-foto-298309.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя