Екоактивістка Грета Тунберг стала лауреатом Міжнародної дитячої премії миру

Шведська екологічна активістка Грета Тунберг — Екоактивістка Грета Тунберг стала лауреатом Міжнародної дитячої премії миру
Шведська екологічна активістка Грета Тунберг
З 137 претендентів з 56 країн, експертний комітет KidsRights обрав переможців — Дівіну Малум з Камеруну та Грету Тунберг зі Швеції Об этом сообщает time-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


16-річна шведська екологічна активістка Грета Тунберг і камерунська правозахисниця Дівіна Малум стали лауреатами Міжнародної дитячої премії миру.


Як повідомляє KidsRights, урочиста церемонія відбудеться 20 листопада в Гаазі.


«З вражаючих 137 претендентів з 56 країн, експертний комітет KidsRights обрав переможців — Дівіну з Камеруну та Грету зі Швеції. Міжнародна дитяча премія миру буде вручена 20 листопада, в Гаазі», — йдеться у повідомленні.


Міжнародна дитяча премія миру є ініціативою Міжнародної організації із захисту прав дітей KidsRights.


Як відомо, 16-річна шведська школярка Грета Тунберг є іціаторкою кліматичних протестів. Її щотижневий шкільний страйк переріс у міжнародний екологічний рух, який охопив сотні тисяч людей по всьому світу.


16 вересня її вшанували вищою нагородою правозахисної організації Amnesty International, а 25 вересня вона стала лауреаткою альтернативної Нобелівської премії.


Раніше повідомлялося, що 27 вересня, у Новій Зеландії десятки тисяч дітей і дорослих вийшли на мітинг за захист клімату.


Нагадаємо, Німеччина, 22 вересня приєднується до альянсу Powering Past Coal Alliance, учасники якого зобов’язалися припинити використання вугілля у якості палива.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/ekoaktivistka-greta-tunberg-stala-laureatom-mizhnarodnoji-dityachoji-premiji-miru-630293.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя