«Трон — нагадування царю, як можна покататися у сміттєвому баку», - націоналісти на віче у Рівному Про це заявили представники політичних партій, активісти та волонтери перед стінами Рівненської облдержадміністрації. До «білого дому» на віче охочих скликали представники «Національного корпусу». Об этом сообщает clause.in.ua со ссылкой на СМИ.


Втім зустріч була мирною.Чому під ОДА не палили шини та кому притягли так званий трон, повідомив представник націоналістів Дмитро Зварич:


- Ми зараз обходимося такими методами, бо не хочемо переходити до більш радикальних дій на цьому етапі. Не хочемо розхитувати ситуацію в країні, а вона і так розхитана. Але ми нагадуємо, що за потреби палитимемо шини під стінами будинків депутатів та чиновників. А трон царя — це нагадування царю, як можна покататися у цьому сміттєвому баку. І це не тільки йому нагадування, а й усім депутатам.Кілька десятків людей підтримали позицію спікера. Усі, хто прийшов на зібрання, висловлювали побоювання, що імплементація формули Штайнмаєра зраджує інтереси країни, воїни якої гинуть на Сході у боротьбі проти російського агресора.


Зауважимо, у певних колах «Царем» називають голову Рівненської обласної ради Олександра Данильчука.


Представники обласної ради та адміністрації на віче не вийшли, хоч журналісти намагались почути офіційну позицію влади.Додамо,


завтра націоналісти прийдуть на сесію міської ради.Рівненські депутати збиратиметься позачергово, аби підтримати звернення до президента щодо формули Штайнмаєра.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/tron__nagaduvannya_tsaryu_yak_mozhna_pokatatysya_u_smittievomu_baku__natsionalisty_na_viche_u_rivnomu_240854.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя